Veido tapyba

Grimas ir piešimas ant veido

Gimtadieniai ir kaukių vakarėliai, džiugina ne tik mažuosius, kai šie gali pasipuošti išskirtinėmis savo herojų kaukėmis, bet ir tėvelius.

Piešimas ant veido – vienas lengviausių ir patogiausių būdų vaikui įsikūnyti į mylimo herojaus vaidmenį ir pavirsti juo. Galbūt šventės dalyviai norės pasipuošti skirtingais personažais, mergaitės drugeliu, boružėle, berniukai piratais, tigriukais? Mamytėms ar tėveliams galėsime išpiešti tatuiruotę. Viskas įmanoma! Grimas padės įsikūnyti į bet kokį personažą, be to atrodysite įspūdingiau ir natūraliau nei dėvėdami kaukę.

Mes šventės dalyvius išpaišysime taip kokybiškai, kad netikėtas brūkštelėjimas per veidą nenuvalytų grimo. Veidų tapybai naudojame tik sertifikuotas priemones, kurios neerzina jautrios vaikučių odos.

Šventės metu išsirikiavusioje eilėje, vaikai galės apgalvoti kokio herojaus jie norėtu, o mūsų specialistai grąžindami vieną sekančio jau paklaus, kokio piešinio jis pageidaus, kokia spalva patinka, taip turės laiko apgalvoti ką ir kaip pieš. Kuklesniems vaikučiams pasiūlysime personažų kuriuo galėtu tapti ir leisime vaikams patiems pasirinkti ko jie norėtų tapti.