Šešėlių teatras

Profesionalūs aktorių ar  šokėjų komanda atliks įsimintiną pasirodymą* orientuotą vaikams arba/ir suaugusiems, kurio metu bus ne tik vaidinama, bet ir žaidžiama su šventės dalyviais. Pasirodymas galimas įvairiomis temomis prisitaikant prie renginio temos**. Todėl tai ypač lankstus bei įdomus pasiūlymas norintiems išskirtinumo bei įspūdingo renginio!windowsproductsale

  • “Alavinė širdis”

40 min. šešėlių teatriuko pasirodymas, H.K. Anderseno pasakos motyvais paremta pjesė. Profesionalių aktorių komanda sukurs pasakišką šešėlių teatro pasirodymą vaikučiams. Šios pasakos pasakotojas seks pasaką vaikams, o pasakojimo inscenizacija atsikartos šešėlių fone. Tai interaktyvus pasirodymas nukeliantis klausytojus į pasakos siužetą. Bandysime išsiaiškinti kas tai yra meilė? Ar vaikai turi mylimų žaisliukų? Kaip juos reikia branginti!

“Tavo Teatriuko” Kalėdinis pasirodymas.

 Šešėlių teatro spektaklis:   „Alavinė širdis“

 Programos trukmė 1,5 val.

 Pasirodymą sudaro trys dalys:

   Pirma dalis – 40 min. šešėlių teatriuko pasirodymas, H.K. Anderseno pasakos motyvais paremta pjesė. Profesionalių aktorių komanda sukurs pasakišką šešėlių teatro pasirodymą vaikučiams. Šios pasakos pasakotojas yra Kalėdų senelis, kuris seks pasaką vaikams, o pasakojimo inscenizacija atsikartos šešėlių fone. Tai interaktyvus pasirodymas nukeliantis klausytojus į pasakos siužetą.

       Antra dalis – 15 minučių vaikų ir auklėtojų paruošta kalėdinė programėlė, kurią bandys išmokti ir Kalėdų senelis (ši dalis numatoma pasirodymą užsisakant darželiui).

   Trečia dalis – eilėraščių deklamavimas, fotografavimasis su Kalėdų senelių ir žinoma dovanos!

*Vyksta tik patalpose,Blue Prom Dresses
kur yra galimybė sumažinti ar panaikinti šviesos šaltinį.

** Už papildomą mokestį