Kontaktai

logoEl.paštas: info@tavoteatriukas.lt
Tel.Nr.: 865624622
Svetainė: www.tavoteatriukas.lt

Facebook: www.facebook.com/TavoTeatriukas

Šeima yra socialinio gyvenimo centras, ji vaikui perduoda pagrindines normas, vertybes. Manome, kad meilė pasakoms- pjesėms, paskatins ne tik pradėti savarankiškai skaityti, bet ir paskatins mažąjį kūrėją sukurti pasakos tęsinį, pabaigą, ar pačiam kurti visą pasaką. Tikimės, kad Jūsų šventei skiriama intelektuali, prasminga programa didins vaiko motyvaciją smalsumui, o mokyklą lankančiam padės pasiekti geresnių mokymosi rezultatų, o gal sutvirtins ryšį tarp šeimos narių.

Pasakų kūrėjai, atlikėjai teigia, kad pasakos praturtina vaiko fantaziją, ugdo socialines ir moralines nuostatas, moko elgesio normų, turtina kalbą, teikia estetinį pasigėrėjimą . Graži, vaizdinga pasakų kalba patraukia vaikus, skatina juos aiškiai, raiškiai skaityti, pasakoti. Pasakos praplečia vaiko fantazijos ribas. Jos siūlo vaikui vaizdus, kuriais remdamasis jis tobulina kasdienes fantazijas ir suteikia savo gyvenimui kryptingumo.

Pasakos įvairiausiais būdais teigia, kad kova su didelėmis kliūtimis gyvenime neišvengiama, kad ji – neatskiriama žmogaus būties dalis. Tačiau jeigu neišsigąsti, o nelauktoms negandoms drąsiai žvelgi į akis, visas kliūtis įveiki ir tampi nugalėtoju.

Mes Jums padėsime intelektualiai ir prasmingai praleisti laisvalaikį su savo vaikučiais ir sukurti išskirtinę šventę brangiausiam šeimos nariui ir jo draugams, giminaičiams, kurie pasibaigus šventei dar ilgai prisimins nuostabios šventės akimirkas!