Personažai

Neįprasti ir linksmi pasakų personažai, ne tik linksmins vaikus, bet ir įtraukdami į muzikos ir šokio pasakų pasaulį  juos mokins!

  • “Keliaujantis muzikantas”.

Brolių Grimų pasakos „Brėmeno muzikantai“ motyvais pastatytas pasirodymas, kurio metu „Keliaujantis muzikantas“ sekdamas pasaką atliks muzikinius intarpus, o vaikai susipažins su nuotaikinga istorija. Vaikai bus mokinami groti, dainuoti ir šokti. Šventėje skambės tiktai gyvai atliekama muziką. Keliaujančio muzikanto dainuojančiais, grojančiais ir šokančiais kompanionais taps šventės dalyviai.

  • “Šokanti lėlytė”.

Širli Barber pasakos  „Kelionė į fėjų šalį“  motyvais sukurtas pasirodymas, kurį šventės metu atliks įvairius šokio žanrus atliekančios profesionalios šokėjos-aktorės. Pasirodyme skambės populiariosios, klasikinės bei liaudės muzikos motyvai. Susipažinusi su šventės dalyviais „šokanti lėlytė“ įtrauks į pasakos ir  šokio sūkurį, vaikus ar net jų tėvelius. Šokio ritmu vaikai keliaus po pasakų šalį, improvizuos: supuos fėjų vaikelius; sužinos kaip fėjos dirba ir linksminasi; matuosis puošnias fėjų sukneles; paišys ant debesų; padės elfams paruošti valgius puotai. Visi šie neįprasti nuotykiai dar smarkiau padės sustiprinti stebuklingos pasakos pojūtį.

 

Improvizacija padės išlaisvinti vaikų vaizduotę!