Lėlių teatras

Siūlome Jūsų šventei unikalią,išskirtinę, dar Lietuvoje negirdėtą naujieną – rankinių lėlių teatriuką!!!!

Teatralizuotas rankinių lėlyčių pasirodymas, atliekamas profesionalių aktorių. 30 – 40 min. trunkančios pasakos metu, vaikai prisidės prie pasakos siužeto kūrimo, aktoriai padės vaikams įsigyventi į pasaką. Po pasirodymo likusį laiką aktoriai  žais žaidimus su vaikais. Pilna Pasirodymo trukmė 1 val.

Jums galime pasiūlyti tris pasakas -rankinių lėlių vaidinimus, atliekamus vieno arba dviejų profesionalių aktorių:

  • “Labai sena Princesių ir Piratu istorija”

Tai dviejų aktorių pasirodymas. Kaip nuožmūs plėšikai, nedorėliai, o kartais ir dideli tinginiai piratai atranda gražiųjų princesių salą. Ar pavyks jiems susidraugauti? O gal Piratai parodys, kur yra paslėptas jų lobis? Sužinosite užsisakę nuotykių istoriją.

  •  “Kitokia meškiuko ir tigriuko istorija”

Dviejų aktorių pasirodymas.

Istorija pasakoja apie dviejų geriausių draugų Meškio ir Tigro kasdieniškus ir nekasdieniškus nuotykius, apie kelionę į svajonių šalį, apie netikėtą skrydį ir netikėtą atradimą… Jie nieko nebijo, nes abu drauge yra labai stiprūs. Meškiukas stiprus kaip meška, o Tigriukas stiprus kaip tigras. Namelyje prie upės labai jauku, bet vieną dieną Meškiukas ir Tigriukas leidžiasi į kelionę ieškoti Panamos, savo svajonių šalies. Keliaudami jie patiria daug nuotykių. Bet kur rasti tą svajonių šalį?

Nesvarbu, kur tu būtum, nesvarbu ką darytum, svarbiausia dviejų geriausių draugų  draugystė, kurios dėka neįtikėtinos istorijos gali tapti realybe ir šie du mieli draugai atkeliaus pas tave!

Žaismingas pasirodymas, kurio metu neapsieisim be vaikų pagalbos!

  • “ Nepažįstamas keliauninkas”

Tai vieno aktoriaus pasirodymas. Ši istorija atskleidžia,  trijų visiškai skirtingų personažų draugystės pradžią. Kokie nuotykiai jų laukia, kai į jų kraštą atklysta nepažįstamas keliautojas? Taip pat mokinsimės “virti” šiupinį, pažinti tolimiausius pasaulio kraštus, kuriuose teko viešėti keliauninkui.

 

Susipažinimas su Lėlytėmis, spektaklis, Vaiku dalyvavimas ir pačio scenarijaus koregavimas, žaidimai, atrakcijos – tai tik maža dalis ką mes siūlome Jūsų Vaikučiams ir jų draugams.

DSC_6227

DSC_6229

DSC_6226

DSC_6197

Mes atvyksime į Jūsų pasirinktą gimtadienio šventės vietą! Taip pat galime paruošti Jūsų gimtadienio temą atitinkantį pasirodymą*! Mes skatinsime vaikų domėjimąsi pasakomis bei teatru. Pasakų siužetus mielai pritaikysime įvairaus amžiaus vaikų auditorijai. *Kaina sutartinė.